Hakkımda

Hakkımda

Mari Camgöz Pektezol –  Dönüşüm Ustası & Enerjist

 
1976 yılında İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Universitesi 1997 yılı İstatistik Bölümü Mezunudur. 2012 yılında İşletme alanında Yüksek lisans yaptı. 19 yıl süren Kurumsal alandaki İdari, İletişim & Kalite, İnsan Kaynakları ve son 10 yılı Finans Yöneticiliği olarak süregelen kariyerine  2016 yılı sonunda son verdi.

Kurumsal alanda edindiği birçok deneyim, Bağımsız Profesyonel  Koç ve Eğitmen olarak, çalışmalarında ihtiyaca yönelik uygulamalar geliştirebilme, kariyer gelişimi, kurumlarda süreç yönetimi alanında danışmanlık&mentorluk hizmetlerini etkin bir şekilde sunabilmesine imkan sağlamaktadır.

 

Kişisel gelişim alanına duyduğu ilgi ile 2005 yılında başlayan yolculuğunda, yıllar itibariyle aşağıdaki eğitimleri tamamlamıştır.

Usui Reiki Eğitmeni (Master, 2009),

NLP Practitioner (2010-2012)

E.F.T Uygulayıcısı (Duygusal Arınma Çalışması 2012), (Dr. Bülent Uran eğitim ve seminerleri 2013-2014),

Yaşam ve Kurumsal Koçluk (Lifecoach Academy, ICF onaylı, 2012-2013)

Eğiticinin Eğitimi (Aydın Üniversitesi Eğitim tasarlama ve Sunma, 2015)

Access Bars Uygulayıcısı (2016),

Yönetici ve Üst Düzey Lider Koçluğunda Ustalık (Dost Can Deniz, 2016)

Optimum Denge Modeli I ve II Basamak Eğitimleri (Tamer Dövücü, Davranış Teknolojileri Merkezi, 2016-2017)

Zihin ve Akıl Haritaları Eğitmenliği (T.C.Uludağ Universitesi , 2016)

Psikoloji alanında Yüksek Lisans yapmaktadır. (Arel Universitesi, 2016 – Devam)

 

******

Bireylerin kendi var olan özgün potansiyellerini önce kendilerinin doğru algılayabilmesinin yarattığı muhteşem etkiyi, sonrasında ise bireyin çevresinin bu değişimi, gelişimi deneyimlemesine birçok kez şahit olmuştur. Akıl, emek ve yürek ile birleştirilen tüm çalışmaların istenen verimi, kalıcılığı sağladığına inanan tarafı, kendisini daha etkin faydalar sunacağını bildiği bu alana yöneltmiştir.

Koçluk olgusunun hayatına girmesiyle, öncelikle ebeveyn,  profesyonel yönetici, eş, sosyal arkadaş rollerinde olmak üzere, kendi yaşamında birçok olumlu değişimler  gelişimler yaşamış ardından,  bunu çevresine faydalı olacak bir platforma dönüştürmeyi hedeflemiştir.

Bu hedef çerçevesinde, bireysel çalışmalarında danışanlarının  yaşamlarını bütünsel olarak iyileştirmelerine, dönüştürmelerine imkan sağlamaktadır. Her şeyin özünün bilinç ve bilinaltı düzeyde, pozitif enerji ve düşünce olduğuna inanarak, bu olguyu hayatımızın nerelerinde kullanabileceğimizi, düşüncelerimizi, duygularımızı ve bütünsel enerjimizi  nasıl kendimize en verimli olacak şekilde yönetmemiz gerektiği   konusunda koçluk ve eğitmenlik yapmaktadır.

Kendisine özgü yaptığı bireysel koçluk seanslarında düşünce, duygu, davranış (3D) ve ruh bütünlüğünden yola çıkarak,  bilinç ve bilinaçaltı düzeyde danışanlarında kalıcı dönüşümlere, gelişmelere  eşlik etmektedir. Pozitif psikoloji ile çalışmalarını desteklemektedir.

Bütünsel Koçluk ve enerji terapisini (NLP merkezli)  birlikte kullanmakta,  fobi, panik atak kaygı vb  şikâyetler  ile gelen danışanlara  bilinç ve bilinaçltı düzeyde şifa çalışmaları uygulamaktadır.

Kurumsal düzeyde kurumun  ihtiyaclarına  uygun & özgün tasarlanmış  bireysel  ve grup eğitimlerini, koçluk çalışmalarını sunmaktadır.

 

© 2019 | Copyright MarininEvi. All Rights Reserved.