Beşinci Anlaşma

Beşinci Anlaşma

besincianlasma
              Hayatınızda sizi memnun etmeyen durumlar var ve bir şekilde bunları çözmek istiyorsunuz. Bunun için birçok yöntemlerin olduğunu biliyorum ama bildiğim bir şey daha var ki,  sizi bugüne kadar getiren tüm düşünce ve inanç sisteminizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiği….

Evet haklısınız uzun ve derin bir yolculuk ama bir adım atmak ile başlayabilecek bir yolculuk. Hayatınızı yeniden programlamak elinizde diyorum ve bu hafta okuduğum, Bir Toltek Bilgelik Kitabı olan ” BEŞİNCİ ANLAŞMA” dan kısa bir alıntıyı burada sizlerle paylaşmak istedim. Bu kitap öncesi ise;  ” DÖRT ANLAŞMA” yine okunası bir öğreti…

” Dört Anlaşma, hayatı gereksiz acılara boğan binlerce anlaşmayı bozmanın yollarını gösteriyordu, Beşinci Anlaşma ise doğarken olduğumuz kadar saf ve sahici olmanın gücünü, özgürlüğünü keşfetmemizi sağlıyor” 

……

–  Kullandığnız Sözcükleri Özenle Seçin,
–  Hiçbirşeyi Kişisel Algılamayın, 
–  Varsayımda Bulunmayın, 
–  Daima Yapabildiğinizin En iyisini YAPIN…
Ve Beşinci Anlaşma ile “KUŞKU DUYARAK DİNLEMEYİ” öğrenin, size başkalarının hakikatleri ile anlatılanları bir kenara koyup kendi HAKİKAT’inizi yaratmaya hazır olun…
Duru ve akışkan bir anlatım, yüreğinizle dinleyip, yüreğinizle anlamayı size  armağan eden,  bir bilgelik kitabı, yeni armağanınızı alma zamanı..
İyi gelecek…:)
© 2019 | Copyright MarininEvi. All Rights Reserved.